• Nowość
  • Obecnie brak na stanie

IMPERATOR SHOT 100ml BOX 12szt Tropical Fruit

Oferta

Imperator Shot to najlepiej skomponowana i jedyna przedtreningówka na rynku w formie wygodnych shotów z tak starannie dobranym składem

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

69,00 zł
Brutto
Imperator Shot to najlepiej skomponowana i jedyna przedtreningówka na rynku w formie wygodnych shotów z tak starannie dobranym składem.

Aż 6 składników aktywnych sprawi, że trening będzie na wyższym poziomie niż dotychczas, dzięki czemu jesteśmy w stanie polepszyć nasze możliwości treningowe i osiągnąć cele które sobie wyznaczymy.

W składzie Imperatora znajdziemy składniki, które zwiększą nasza wydolność, siłe oraz wytrzymałość dużo lepiej niż w innych tego typu preparatach na rynku.

Produkt zalecany w sportach siłowych,  wytrzymałościowych oraz w sportach walki.

Beta alanina w dużej dawce podniesie poziom karnozyny, dzięki czemu nasze włókna mięśniowe będą bardziej wytrzymałe na długotrwały wysiłek, oraz podatne na podniesienie możliwości motorycznych naszego organizmu oraz budowanie siły mięśniowej.

Tauryna poprawi metabolizm tłuszczów, dzięki czemu będziemy mogli lepiej wykorzystać tkankę tłuszczowa jako energię i w efekcie ją efektywnie spalać. Tauryna również hamuje procesy kataboliczne w naszych mięśniach oraz chroni komórki mięśniowe przed stresem oksydacyjnym.

Kofeina w wysokiej dawce szybko pobudzi nasz ośrodkowy układ nerwowy, oraz wpłynie na wzrost koncentracji i przygotuje nasz organizm do wytężonej pracy. Wpływa również na poprawę  nastroju , zwiększa tolerancje na ból, a także pozwoli na przedłużenie naszego wysiłku i wytrzymałości mięśniowej.

Dwu winian choliny
Jest połączeniem kwasu winowego i choliny, który jest prekursorem acetylocholiny, czyli neuroprzekaźnika.
Głównym zadaniem choliny jest wspomagać  układ nerwowy,dzięki czemu idealnie będzie wykorzystana dla sportowców w celu odpowiedniego pobudzenia organizmu oraz zwiększonej koncentracji w trakcie treningu.
Wspiera przemiany energetycznie i uczestniczy w procesach zachodzących w wątrobie  przyczyniając się do prawidłowego funkcjonowania tego narządu co dodatkowo wpłynie na poprawie regeneracji po wysiłkowej.

Glukuronolakton– ma szerokie spektrum działania m.in redukuje  uczucie zmęczenia i dodaje  nam energii, która  jest niezbędna do wykonania intensywnego wysiłku fizycznego.  Wpływa również na poprawę naszej wydolności, co zdecydowanie pomaga  przedłużyć  trening. Glukuronolakton działa  również jako antyoksydant, który usuwa z naszego organizmu szkodliwe substancje i  zbędne produkty przemiany materii. Wpływa na  koncentrację oraz wzmacnia naczynia krwionośne.

Acetylo L-karnityna charakteryzuje się właściwościami które mają  wpływ na nasz układ nerwowy. Przyczynia do do transportu kwasów tłuszczowych, dzięki czemu mogą być one  wykorzystanie na potrzeby energetyczne.Wpływa pozytywnie na parametry pracy mózgu,co przyczyni się do lepszej koncentracji oraz skupienia uwagi na pracy którą  chcemy wykonać.
Nutrition fact table/tabela wartości

Ilość porcji /servings 5

Porcja/ Serving 20ml

Porcja/ Serving100ml

Beta alanina/Beta alanine

800mg

4000mg

Tauryna/Taurine

400mg

2000mg

Kofeina/Caffeine

80mg

400mg

Glukuronolakton/ Glucuronolactone

60mg

300mg

Dwuwinian choliny/Choline bitartrate

100mg

500mg

Acetylo-L-karnityna /Acetyl L-carnitine

40

200

Ekstrakt pieprzu czarnego (95% piperyny)/Black pepper extract (95% piperine)

0,26mg

1,3mg

Ekstrakt pieprzu kajeńskiego (8% kapsaicyny)/Cayenne pepper extract (8% capsaicin)

0,26mg

1,3mg

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło